Hubspot Integration (2.1.5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Add new item
pl: Dodaj nowy element

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Limit terms by vocabulary
pl: Wybieraj terminy tylko z określonych słowników

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
pl: Wyświetl zawartość jeżeli posiada wybrane terminy lub ich terminy podrzędne. Z powodu dodatkowej złożoności posiada mniej opcji niż wersja bez głębokości.

en: Multiple-value handling
pl: Obsługa wielu wartości

en: Filter to items that share all terms
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą wszystkie pojęcia

en: Filter to items that share any term
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą dowolny termin
