Hubspot Integration (2.2.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Settings
hr: Postavke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Mapping
hr: Mapiranje
