hubspot_integration (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Limit terms by vocabulary
oc: Limitar los tèrmes per vocabulari

en: Multiple-value handling
oc: Gestion a valor multiple.

en: Filter to items that share all terms
oc: Filtrar per elements que partejan totes los tèrmes

en: Filter to items that share any term
oc: Filtrar per elements que partejan n'importe quel tèrme
