hubspot_integration (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: API Key
pt: Chave de API

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: -- None --
pt: -- Nenhum --

en: Limit terms by vocabulary
pt: Limitar termos por vocabulário

en: Multiple-value handling
pt: Manipulação de múltiplos valores

en: Filter to items that share all terms
pt: Filtro para itens que compartilham todos os termos

en: Filter to items that share any term
pt: Filtro para itens que compartilham algum termo
