hubspot_integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Client ID
ru: ID клиента

en: API Key
ru: Ключ API

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Limit terms by vocabulary
ru: Ограничить термины словарем

en: Multiple-value handling
ru: Обработка множественных значений

en: Filter to items that share all terms
ru: Фильтровать по элементам, которые содержат все термины

en: Filter to items that share any term
ru: Фильтровать по элементам, которые содержат какой-либо из терминов
