Hubspot Integration (8.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Settings
be: Налады

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: API Key
be: Ключ API

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент
