hubspot_integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Mapping
hu: Leképzés

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: Limit terms by vocabulary
hu: Kifejezés korlátozása egy szótárral

en: Multiple-value handling
hu: Több érték kezelése

en: Filter to items that share all terms
hu: Szűrés minden kifejezést megosztó elemekre

en: Filter to items that share any term
hu: Szűrés bármely kifejezést megosztó elemekre
