hubspot_integration (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: Mapping
it: Mappatura

en: Limit terms by vocabulary
it: Limita i termini nel vocabolario

en: Multiple-value handling
it: Gestione valori multipli

en: Filter to items that share all terms
it: Filtra gli elementi che hanno tutti i termini in comune

en: Filter to items that share any term
it: Filtra gli elementi che hanno almeno un termine in comune
