hubspot_integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Mapping
ca: Associacions

en: Sort
ca: Ordenació

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ca: Mostra contingut si té els termes de taxonomia seleccionats o els fills dels termes seleccionats. A causa de la complexitat addicional, això té menys opcions que les versions sense profunditat.

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme
