hubspot_integration (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Mapping
cs: Mapování

en: Sort
cs: Řazení
