hubspot_integration (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
