hubspot_integration (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Sort
eu: Sailkatu
