hubspot_integration (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: API Key
lt: API raktas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Sort
lt: Rikiuoti
