Hubspot Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
