hubspot_integration (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario
