hubspot_integration (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Mapping
hr: Mapiranje
