hubspot_integration (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: API Key
is: API Lykill

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Sort
is: Raða
