hubspot_integration (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Sort
vi: Sắp xếp
