hubspot_integration (8.x-1.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Mapping
ar: إقران
