hubspot_integration (8.x-1.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Limit terms by vocabulary
cy: Cyfyngu termau drwy eirfa
