hubspot_integration (8.x-1.0-alpha10) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Settings
bs: Postavke

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Limit terms by vocabulary
bs: Ograniči izraze po riječniku
