ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
