ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
