ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
