ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
