ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
