ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
