ibis (A W3CSS subtheme) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
