IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Password
ca: Contrasenya

en: Reference
ca: Referència

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: An entity field containing an entity reference.
ca: Un camp d'entitat que conté una referència d'entitat.
