IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Password
es: Contraseña

en: Reference
es: Referencia

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Field types
es: Tipos de campo

en: An entity field containing an entity reference.
es: Un campo de la entidad contiene una referencia de la entidad.
