IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Password
pt: Senha

en: Reference
pt: Referência

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: An entity field containing an entity reference.
pt: Um campo de entidade contendo uma referência de entidade.
