IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Password
ru: Пароль

en: Reference
ru: Связь

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Field types
ru: Типы полей

en: An entity field containing an entity reference.
ru: Поле сущности, содержащее ссылку на сущность.

en: Play video automatically when loaded (autoplay).
ru: Проигрывать видео автоматически при загрузке (autoplay).
