IBM Watson (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Password
tr: Parola

en: Reference
tr: Kaynak

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: An entity field containing an entity reference.
tr: Bir varlık referansı içeren bir varlık alanı.
