IBM Watson (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: API Key
ro: Cheie API

en: Reference
ro: Referință

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: An entity field containing an entity reference.
ro: Un câmp al entității care conține o referință către o entitate.
