IBM Watson (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Reference
hu: Referencia

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: An entity field containing an entity reference.
hu: Egy entitás referenciát tartalmazó entitásmező.
