IBM Watson (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Language
pl: Język

en: API Key
pl: Klucz API

en: Reference
pl: Referencja

en: Field types
pl: Typy pól

en: An entity field containing an entity reference.
pl: Pole encji zawierające referencję do encji.
