Icecast Streaming Server (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Directory
bs: Direktorij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
