Icecast Streaming Server (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
