Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
