Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
