Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
