Icecast Streaming Server (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe
