Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Directory
et: Kataloog

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
