Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
