Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
