Icecast Streaming Server (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา
