Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Genre
ca: Gènere

en: View
ca: Mostra

en: Sample rate
ca: freqüència de mostratge

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Directory
ca: Directori

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
