Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
