Icecast Streaming Server (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Directory
tr: Dizin

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
