Icecast Streaming Server (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Gerðalisti

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða
